Σάββατο, 20 Νοεμβρίου 2010
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010
Παρασκευή 19 Νοεμβρίου 2010
Το πρόγραμμα αγώνων του Ολυμπιακού Ν.Λιοσίων (20 και 21 Νοεμβρίου 2010)
Παρασκευή, 19 Νοεμβρίου 2010
ΑΝΔΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2-5 (Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ κ'Στουραιτης) Γήπεδο Ηλιούπολης Α' Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 15:00 μμ
ΝΕΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ 0-0(Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ κ'Μαυρίκος) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 11:00 πμ
ΠΑΙΔΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΙΔΑΡΙ 2-2(Τουρνουά ΕΠΣΑ)(κ'Τριανταφύλλου) Δημ.Στάδιο Ιλίου Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2010 17:30 μμ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Φιλικό) κ' Πλούμπης) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 20:00 μμ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Τουρνουά Περιστερίου Κος Πλούμπης)Γήπεδο Τσαλαβούτα, Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2010 16:00 μμ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 (Τουρνουά ΕΠΣΑ)(Κος Κοντογιανάτος) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 17:30 μμ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2(Τουρνουά ΕΠΣΑ)(Κος Γιώτης) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 18:45 μμ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - (Τουρνουά Περιστερίου κ'Τολάκης)
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ- ΗΡΑΚΛΗΣ(Τουρνουά Ελπίδας κ' Εφαπλωματάς) Γήπεδο Ραδιοφωνίας ,Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 , 12:00 μμ
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ- ΑΕ ΙΛΙΟΥ (Τουρνουά Ελπίδας κ' Μαυρίκος) Γήπεδο Ραδιοφωνίας, Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2010 14:00 μμ
Ενημέρωση
Παρασκευόπουλος Αντώνης
ΑΝΔΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2-5 (Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ κ'Στουραιτης) Γήπεδο Ηλιούπολης Α' Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 15:00 μμ
ΝΕΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ 0-0(Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ κ'Μαυρίκος) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 11:00 πμ
ΠΑΙΔΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΙΔΑΡΙ 2-2(Τουρνουά ΕΠΣΑ)(κ'Τριανταφύλλου) Δημ.Στάδιο Ιλίου Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2010 17:30 μμ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Φιλικό) κ' Πλούμπης) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 20:00 μμ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Τουρνουά Περιστερίου Κος Πλούμπης)Γήπεδο Τσαλαβούτα, Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2010 16:00 μμ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 (Τουρνουά ΕΠΣΑ)(Κος Κοντογιανάτος) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 17:30 μμ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2(Τουρνουά ΕΠΣΑ)(Κος Γιώτης) Δημ.Στάδιο Ιλίου Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 18:45 μμ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - (Τουρνουά Περιστερίου κ'Τολάκης)
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ- ΗΡΑΚΛΗΣ(Τουρνουά Ελπίδας κ' Εφαπλωματάς) Γήπεδο Ραδιοφωνίας ,Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2010 , 12:00 μμ
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ- ΑΕ ΙΛΙΟΥ (Τουρνουά Ελπίδας κ' Μαυρίκος) Γήπεδο Ραδιοφωνίας, Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2010 14:00 μμ
Ενημέρωση
Παρασκευόπουλος Αντώνης
Δευτέρα 15 Νοεμβρίου 2010
Αποτελέσματα - ΕΠΣΑ - Α Κατηγορία - 1ος όμιλος
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις (Atom)