Ατρόμητος Πειραιά - Ολυμπιακός Ν.Λιοσίων

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ 2-0
3ος ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ  - 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2012
Φιλική ηττα 2-0 του Ολυμπιακού Ν.Λιοσίων απο τον Ατρόμητο Πειραιά και απο εναν παλιό αγαπημένο προπονητή των Λιοσίων τον Σταυρο Ηλιόπουλο. Η ομάδα μας επαιξε καλά στο α΄ημίχρονο. Ειχε ευκαιρίες αλλα δεν σκόραρε. Σουτ του Γερακάρη στο 15' εξω απο την περιοχή αουτ. Στο 25' ο Ρεζτσοβ σουταρει λίγο εξω απο την περιοχή, η μπάλα ξυστα αουτ απο το αριστερο δοκαρι. Σε δυο περιπτώσεις ο "γείτονας" διαιτητής δεν εδειξε το σημειο του πέναλτυ (Βίντεο).Την μεγαλύτερη ευκαιρία για να πετύχουμε  γκόλ την εχασε ο Ντιόπ . Τετατετ με τον τερματοφύλακα δεν μπορεσε να σκοράει. Ο Ολυμπιακός σαφώς πολυ καλύτερος απο τον Ατρόμητο στο α΄ημίχρονο. Στο β' ημιχρονο ο Σταυρος Ηλιόπουλος κατέβασε μια νεα "φρέσκια" 11αδα. Η ομαδα μας δεν μπορεσε να εχει τον ιδιο ρυθμό οπως και στο α' ημιχρονο και δίκαια εχασε 2-0

Oλυμπιακός Ν.Λιοσίων : Kότσαλος Βαγγέλης (Προπονητής)
Αργυρόπουλος(Σταυριανουδάκης),Τόμπρος ,Μπαλτιμάς,Τομπουλίδης Παπαδόπουλος, Μπουζη,(Πετρόπουλος)(Δούκας),Μπεκατωρος(Ευαγγελάτος),Φευγας,Γερακάρης,Ρεζτσοβ(Λομυ),Nτιοπ